A hinta abszolút szuper, a feleségemmel azon bosszankodunk, hogy nem vettük meg korábban. A kisfiunk 8 hónapos, és nagyon szereti a hintát. Olyan kényelmes, hogy el is aludt benne, ezért altatáshoz is ajánljuk.
Szuper. Ezek a babák nem csak gyerekeknek valók, hanem kórházi betegeknek is. Anyukám agyműtét után van. Elvittem neki ezt a babát, és mindenki azt hitte, hogy igazi kisbaba. A többi beteg is szeretné. Ez egy terápiás baba!!