A termék a szállítás során rendben megérkezett, de kicsomagolás után kiderült, hogy nem új, hanem már használt, korábban összeszerelt volt, csak szétszedték és új darabként küldték el. Ezt nem tartom korrekt eljárásnak az eladó részéről.
V
Vásárló
1 hónapja
Elég törékenynek tűnik, tovább is bírhatná.
V
Vásárló
1 hónapja
A szék szerintem szuper lenne, de szállítás közben megsérült (megrepedt a műanyag karfa), visszaküldöm.