csak 2 napig működött, utána a madarak megint leszedték az áfonyát
O
olapa
2 éve
Egyszerűen csalódtam. Soha többé! Üdvözlettel: Pavezová
szép dizájn
A bekapcsológomb rakoncátlankodik. Szállítás közben részben megsérült. Egyszer bekapcsol, máskor nem, így próbálgatom. Erről rögtön írtam is, amint megkaptam.Soha többé. Legközelebb csak személyes boltban, ahol tudok reklamálni.
V
Vásárló
2 éve
AZ UNOKÁNAK ELÉGEDETT
K
katkadorr
2 éve
N
nakonecnyludek178
2 éve
V
Vásárló
2 éve
Miután megmutattam a terméket az ismerőseimnek, meglepődtek, milyen könnyen lehet vele diót törni. Lassan kezdődik a diószezon, ezért már újra rendeltem néhány ismerősnek.