A legjobb indukciós főzőlap.A régi után ismét ugyanilyet vettem. Elégedett vagyok.
A
a.rucklova
2 hónapja
Az ajándékozottak visszajelzése szerint nagyon elégedettek. Az összeszerelés gond nélkül ment. Néhány napja használjuk a hintákat, az időjárás-állóságot még nem tudjuk megítélni, esőben nem hagyjuk kint. Tetszik a fa kivitel.
Nem tudom teljes felelősséggel értékelni. Ajándék volt.
Ez már a második táskám. Nagyon elégedett voltam vele.Kényelmes, akár 20 kg kapacitás, könnyű kezelhetőségutazás közben bárhol, és érdekes dizájn.Nem változtatnék rajta semmit, mert megfelela nagy bevásárláshoz kiváló feltételeknek.
V
Vásárló
2 hónapja
V
Vásárló
2 hónapja
+Hároméves lányomnak hatalmas siker volt a mentőautó, minőségi és masszív. Ajánlom
Az autó nem tud magától felmenni a hídra, és a keréken sem megy át. Fel kell tolni a hídra, a kerékről pedig leesik. Egyáltalán nem voltunk elégedettek. A fiam alig játszik vele. Kidobott pénz.