Ingyenes szállítás 39 500 Ft-tól

Vélemények

L
ladislav.stejskal1979
2 hónapja
H
helenkanadova123
2 hónapja
V
Vásárló
2 hónapja
- hobbicélra rendben van - hátrányt nem ismerek
C
cervenkom
2 hónapja
Z
zjm
2 hónapja
A legjobb indukciós főzőlap. A régi után ismét ugyanilyet vettem. Elégedett vagyok.
A
a.rucklova
2 hónapja
Az ajándékozottak visszajelzése szerint nagyon elégedettek. Az összeszerelés gond nélkül ment. Néhány napja használjuk a hintákat, az időjárás-állóságot még nem tudjuk megítélni, esőben nem hagyjuk kint. Tetszik a fa kivitel.
Nem tudom teljes felelősséggel értékelni. Ajándék volt.
V
Vásárló
2 hónapja
Nagy elégedettség, a gyerekek elégedettek.
J
jaroslavsmiesny
2 hónapja
V
Vásárló
2 hónapja
Elégedett vagyok, mindent tud, amire szükség van.
V
Vásárló
2 hónapja
Gyors szállítás, jó termékminőség.
V
Vásárló
2 hónapja
Eddig minőségi, gondosan elkészített terméknek tűnik.
T
Thomas.screw
2 hónapja
L
lmara
2 hónapja
Kidolgozás
Kicsit puhább
M
Michaela
2 hónapja
Minden rendben (szép, nagy alátét)
F
fujarmil
2 hónapja
Ez már a második táskám. Nagyon elégedett voltam vele. Kényelmes, akár 20 kg kapacitás, könnyű kezelhetőség utazás közben bárhol, és érdekes dizájn. Nem változtatnék rajta semmit, mert megfelel a nagy bevásárláshoz kiváló feltételeknek.
V
Vásárló
2 hónapja
V
Vásárló
2 hónapja
+Hároméves lányomnak hatalmas siker volt a mentőautó, minőségi és masszív. Ajánlom
H
hnyks053
2 hónapja
Csak holnap fogunk építkezni
R
rančer
2 hónapja
Ajánlom a terméket
Hobbi célra rendben
V
Vásárló
2 hónapja
V
Vásárló
2 hónapja
Az autó nem tud magától felmenni a hídra, és a keréken sem megy át. Fel kell tolni a hídra, a kerékről pedig leesik. Egyáltalán nem voltunk elégedettek. A fiam alig játszik vele. Kidobott pénz.