Ingyenes szállítás 39 500 Ft-tól

Vélemények

V
Vásárló
3 éve
V
Vásárló
3 éve
A játék dömper örömet szerzett a gyerekeknek, szép és tartós.
V
Vásárló
3 éve
V
Vásárló
3 éve
V
Vásárló
3 éve
Konténer és kuka, mindkettőt be lehet üríteni a teherautóba. Kislányom nagyon elégedett.
B
bretislav.skola
3 éve
Elég magas hőt bír, és utána nagyon könnyű tisztítani. A hús nem ragad le, könnyű forgatni.
Hasznos lenne egy alacsony perem, mint egy tálca, hogy a felesleges zsír ne csöpögjön a tűzbe.
V
Vásárló
3 éve
Az első használatkor a készülék zárlatos lett.
V
Vásárló
3 éve
Szép, könnyű, jól pattog.
V
Vásárló
3 éve
A szuka imádja.
J
jara.kubelkova
3 éve
V
Vásárló
3 éve
Kínában készült. A méret stimmel; nem kicsinyített utazó verzió, ami fontos volt. A minta fölösleges és inkább zavaró, de mivel a fa egyáltalán nincs lakkozva, úgyis festeni fogja az ember, így a mintát el lehet takarni vagy páccal tompítani. Bár a dobozon úgy tűnik, mintha legalább a játéktér fehérre lenne festve és sima lenne, valójában nem az. Érdemes a tábla széleit is megcsiszolni, különben szálka mehet az ember kezébe. Ezt Kínában mintha elfelejtették volna, vagy nem érdekli őket. Csak a korongok rendben vannak, nem igényelnek kezelést. A gumik mellékelve vannak, magadnak kell befűzni. Aztán irány a játék. Mivel a lazúr még szárad, nem tudom kipróbálni, de szerintem szuper lesz. Nemrég ismertem meg a játékot, és beleszerettem. Aki spórolna, és nem zavarja egy kis kezdeti munka, annak ajánlom. Egyébként lehet venni Csehországban gyártottat is, biztosan minőségi, de több mint kétszeres áron.
ár megfelelő méret
made in China a teljes tábla nincs lakkozva
V
Vásárló
3 éve
Tökéletes a képzelet és a finommotorika fejlesztésére. A kreatív készlet különböző alakú alapokat tartalmaz, így készíthető domború kép négyzet (házak, autók...), kör, hatszög (virágok...) és szív formában. Nálam és az unokámnál is – szuper ajándék. Határozottan ajánlom!
V
Vásárló
3 éve
OK.
V
Vásárló
3 éve
O
ona.urbanova
3 éve
V
Vásárló
3 éve
áttekinthető rendelés, gyors rendelésfeldolgozás
V
Vásárló
3 éve
Tényleg nem tudom, hogyan írjam le a termékkel – egy bolyhos nyuszival – kapcsolatos tapasztalatot, amikor a dédunokám 10 napos, és ajándéknak vettem neki. Az ilyen kérdések az ilyen termékeknél elég furcsának tűnnek.
V
Vásárló
3 éve
A Piko minősége kiváló hírű. Most sem okozott csalódást. Ajánlom.
M
Milan P.
3 éve
J
jbebarova
3 éve
elégedett vagyok
kis unokának hűtőmágnesek naponta
nincs hiányosság
J
jbebarova
3 éve
elégedett vagyok
kis unokának hűtőmágnesek naponta
nincs hiányosság
A
Andrea
3 éve
A figurák gyengén kidolgozottak, némelyik lapos volt, mintha tank ment volna át rajtuk. A tankok sem valami jók; össze kellett nyomnom őket.