Ingyenes szállítás 39 500 Ft-tól

Vélemények

J
janavopravilova26
3 éve
V
Vásárló
3 éve
hiányzik a cseh használati útmutató, de szerencsére van szlovák
V
Vásárló
3 éve
Jól sikerült főzőkészlet, nagyon tetszik nekünk. Néhány alkatrész nagyon kicsi, ezért inkább nagyobb gyerekeknek való.
V
Vásárló
3 éve
Az M méret jó. A fiam jelenleg 116/122-es és a jelmez jól áll. Csak a maszkkal volt gond; nem tudta a fejére húzni. Az arcára viszont van másik maszkja. Az egész „műanyag/szintetikus”, ezért nem ajánlom közvetlenül bőrre venni. A fiam lelkesedése mindent elárult.
V
Vásárló
3 éve
Rövid ideje használjuk, de betölti a szerepét.
V
Vásárló
3 éve
M
milanpolacek
3 éve
V
Vásárló
3 éve
A kirakók szépek. Összességében a padlóra való kirakók remek ötlet. Kényelmes rajtuk ülni, melegek.
Az egyik kirakón hiba van.
J
javomark
3 éve
Nagyon jól világít. 3 fényerőfokozat közül lehet választani.
Rossz időben rosszul töltődik.
V
Vásárló
3 éve
P
pavel.hofmann
3 éve
V
Vásárló
3 éve
V
Vásárló
3 éve
Minden k-ről
V
Vásárló
3 éve
pontosan ez az, amit régóta kerestem, elégedett vagyok
V
Vásárló
3 éve
Gyenge kivitel, a rekeszek fedeléi nem maradnak zárva, az egész termék görbe, egyszerűen selejt... harmadosztályú. Valószínűleg ezért árulják kedvezményes portálon.
V
Vásárló
3 éve
élez
V
Vásárló
3 éve
.
V
Vendul
3 éve
Masszív és meglehetősen nagy kormány, a gyerekek elégedettek
Egyelőre nincs
E
emilcesak
3 éve
Elégedett vagyok!
Minden rendben
Nincs