Anyukámnak ugyanilyen bevásárlókocsija volt sok éven át. Itt volt az ideje a cserének. Stabil, nagy, és sokat elbír. A táska erős anyagból van. Van egy praktikus zsebe. Elégedett vagyok a Goodio szolgáltatásával, ahol vettem. Az első sérülten érkezett, talán szállítás közben. A visszaküldés online ment, a sérülésről készült fotókkal. Minden gyorsan és problémamentesen zajlott. Körülbelül 10 napon belül megkaptam az új terméket, ami már rendben volt.