Ingyenes szállítás 39 500 Ft-tól

Vélemények

M
maidlova.katerina
5 hónapja
V
Vásárló
5 hónapja
Iránytűt vettem ajándékba az unokámnak. Remélem, jól szolgálja majd természetjárásai során. Az elégedettséget a használatával nem tudom értékelni.
O
obrovafuture
5 hónapja
Legközelebb mást veszek
A méret jó
Az alsó rész felcsúszik
V
vlasta.slamova
5 hónapja
Ennyiért soha többé nem veszem meg
Szép kis autó
Hihetetlenül drága
V
Vásárló
5 hónapja
V
Vásárló
5 hónapja
V
Vásárló
5 hónapja
Szép szín
A súlyzók a súlyukhoz képest hatalmasak A súlyzók műanyag anyaga csúszós
V
Vásárló
5 hónapja
V
Vásárló
5 hónapja
V
Vásárló
5 hónapja
T
tosnarovalenka
5 hónapja
H
hana.rehor
5 hónapja
L
lenkajelinku
5 hónapja
M
majkakomarka1972
5 hónapja
V
Vásárló
5 hónapja
Szép, fából készült, sok játékelem
V
Vásárló
5 hónapja
V
Vásárló
5 hónapja
Biztosan nem venném meg újra. Legközelebb boltba megyek, megnézem az árut, és kipróbáljuk, működik‑e.
A szett nagyon szépen néz ki. A porszívó nagyon szép, és eddig bírja!
Törékeny áru Gyenge műanyag – a szemeteslapát nyele nem bírta ki az első takarítást Felmosó – nem működik. Nem lehet vele felmosni. Inkább dísz